horoskop

Horoskopy na 7 dni

począwszy od 10 marca 2014 do daty 16 marca 2014

Baran
Koniec tygodnia to dla Barana wyjątkowy czas w sferze miłosnej. Pozytywna energia Saturna i Jowisza zapewni Ci sukces - musisz się tylko postarać i nie przegapić szansy. Będzie to czas pełen wielu szybkich postanowień, dlatego należy z ogromną ostrożnością podchodzić do przedstawianych propozycji .

Byk
Jowisz zbliży się rano w czwartek do Wenus co sprzyja spotkaniom. Wbrew powodzeniu w poniedziałek miej się na baczności. Dobry nastrój nie opuści Byka przez całą Sobotę. Staraj się, przebywać mniej godzin przed monitorem a dużo więcej z rodziną.

Bliźnięta
Bliźnięta powinien spróbować rozegrać to na swoją korzyść, dzięki czasowemu układowi gwiazd środku tygodnia zyska szansę definitywnie doprowadzić do końca sprawę. W najbliższym tygodniu powinieneś spodziewać się bardzo dużo obowiązków oraz dobrego poszanowania. Uran w działaniu Saturnem będzie Ci wysoce służył.

Rak
Przyszły miesiąc przyniesie Ci wiele nowych doświadczeń, warto się zatem pozytywnie nastawić i z nadzieją patrzeć w przyszłość. Zafunduj sobie przynajmniej tygodniowy wyjazd. Najbardziej wskazane są tzw. słoneczne kraje, jeśli od dawna ostatnio męczyła Cię choroba. Nie organizuj sobie kąpieli pod gołym niebem nawet, jeśli wskazana temperatura wody będzie odpowiednia.

Lew
Jeżeli coś podupadło w życiu prywatnym Lwa to z następnymi dniami wystąpi świeży, przychylny wątek. Lew to ktoś o wielkiej wyobraźni, pełen radosnej energii, nie potrafiący przebywać w stałym miejscu, taka jego natura. Jeżeli będzie pamiętać o tym co jest ważne w życiu uda mu się zaliczyć najbliższy czas do udanych.

Panna
Znajdziesz w sobie wielką energię do aktywnego spędzania czasu. Połowa zbliżającego się tygodnia przyniesie dużo ciekawych spraw. Postaraj się, nie wychylać w szkole, a dużo na tym zdobędziesz. Ludzie spod znaku Panny muszą zaopatrzyć się w sporo wytrwałości gdyż ta cecha dopomoże im w urzeczywistnieniu zaplanowanych zadań.

Waga
Nie naciskaj teraz na partnera, gdyż wymaga on odrobinę powietrza. Nie czekaj z wizytą u neurologa najprawdopodobniej twoje boleści są powiązane ze zmianą pogody. Nadszedł czas na zainteresowanie się rozterkami kolegów i koleżanek. Spełnij jakikolwiek szlachetny uczynek, a zostanie on nagrodzony z nawiązką.

Skorpion
Jeśli coś skończyło się w życiu osobistym Skorpiona to razem z następnymi weekendami zarysuje się gorący, pomyślny temat. Osobiście sprawdzisz, że pośpiech nie popłaca. Wkrótce sprawy sercowe pójdą we właściwym kierunku. Zainwestuj w siebie, ponieważ jest na to odpowiedni moment.

Strzelec
Gdy coś podupadło w życiu prywatnym Strzelca to z następnymi tygodniami pojawi się świeży, życzliwy wątek. Kolejne dni to trafiony okres na odpoczynek. Spędzaj mniej godzin w pracy, udaj się na przejażdżkę rowerem - podwyższy to twoją moc do życia.

Koziorożec
Poniedziałek w pracy nie będzie zapowiadał niczego dobrego, jednak niespotykane ułożenie Marsa zrobi miłą niespodziankę w piątek. Wolne chwile dzięki oddziaływaniu Merkurego i Marsa to powrót szczególnych wspomnień z dawnych lat. Zorganizuj sobie dwutygodniowy wypoczynek. Najbardziej wskazane są tzw. gorące kraje, szczególnie jeżeli masz kiepski nastrój. Nie organizuj sobie wodnego relaksu w tzw. otwartych akwenach nawet, jeśli temperatura wody będzie wystarczająco ciepła.

Wodnik
Przez parę zbliżających się dób aktywność Wodnika szalenie spadnie, czym prędzej popędź do apteki po witaminki i dobre suplementy diety. Wzorowe jedzenie to podpora promiennego nastroju. Pewne kwestie należy odłożyć na dalszy plan, ponieważ duży pośpiech będzie miał negatywne skutki w kontaktach z rodziną.

Ryby
W najbliższym tygodniu ludzie spod znaku Ryby muszą mieć się na baczności ponieważ niekorzystny układ planet negatywnie oddziałuje na nasze plany i samopoczucie. Ludzie spod znaku Ryby powinni uzbroić się w wiele wytrwałości albowiem ta cecha dopomoże im w osiągnięciu zaplanowanych działań.